tanie latanie

Promocje na Tanie Loty: Warszawa | Krakow | Gdansk | Lodz | Wroclaw | Katowice | Szczecin

Latanie

Tanie latanie w Polsce

Rezerwacja biletów lotniczych

Tanie bilety lotnicze - Promocje

Latanie - Forum Dyskusyjne

Esky.pl

Fly4free.pl

Ryanair.com

Kaszuby-domek.pl

Wroclaw (WRO) - Promocje na tanie loty z i do Wrocławia:

Port lotniczy Wrocław-Strachowice imienia Mikołaja Kopernika jest obecnie piątym co do wielkości lotniskiem w Polsce wówczas, gdy w grę wchodzi liczba pasażerów odprawianych tu w skali roku. Nie oznacza to jednak, że władze wrocławskiego portu lotniczego utrzymują, że osiągnęły już szczyt swoich możliwości i nie mogą liczyć na więcej. Przeciwnie, turyści nastawieni na tanie latanie mają powody do optymizmu. Lotnisko z Wrocławia zamierza aktywnie walczyć o nowych pasażerów rywalizując między innymi z portem lotniczym na poznańskiej Ławicy, a to oznacza, że w przyszłości można oczekiwać znacznego spadku cen biletów, nowych połączeń lotniczych, a przede wszystkim – nowych przewoźników oferujących naprawdę tanie loty.

Wśród tych tanich przewoźników, których już dziś można spotkać na lotnisku we Wrocławiu na szczególną uwagę zasługują węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air i organizowane przez nie promocje. Tym, co imponuje turystom jest przede wszystkim zaangażowanie w promowanie naprawdę atrakcyjnych połączeń, jeżeli zatem ktoś liczy na tanie bilety lotnicze do Londynu, Oslo, Paryża, a także niemieckiego Dortmundu, nie powinien być rozczarowany. Węgrzy nie mogą zresztą pozwolić sobie na sztuczne zawyżanie cen, po piętach nieustannie depcze im bowiem irlandzki Ryanair, który również stara się, aby mieszkańcy Wrocławia mogli dzięki niemu wybierać tanie loty w tych kierunkach, które nie bez powodu uważane są za najbardziej atrakcyjne. Przystępne ceny biletów do Dublina, Glasgow, Londynu oraz Liverpoolu to zresztą już norma w przypadku tych tanich linii lotniczych, najnowsze promocje potwierdzają przy tym, że Ryanair planuje wzmocnić swoją obecność we Wrocławiu. Już dziś można dzięki niemu liczyć na tanie latanie do Barcelony oraz Paryża, w najbliższych miesiącach przewoźnik zaproponuje zaś podróżnym loty do szwedzkiego Malmo, a także włoskich miast znanych ze swojej atrakcyjności turystycznej – Wenecji i Pizy.

Położenie Wrocławia przyczynia się do tego, że samolot może okazać się najbardziej atrakcyjnym środkiem transportu i wówczas, gdy mówimy o połączeniach z polskimi miastami. Do niedawna połączenia takie uważano za dość drogie, od kiedy jednak na polskim rynku zadebiutowały tanie linie lotnicze OLT Express, ceny biletów znacząco spadły. Właśnie dzięki temu przewoźnikowi możliwe stało się tanie latanie do Gdańska, Krakowa, Warszawy oraz Łodzi, trudno przy tym nie oprzeć się wrażeniu, że nowy gracz nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Copyright © 2005-2016 latanie-tanie.pl | O serwisie | Linki

Znaki firmowe stanowia własność odpowiednich firm i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych