tanie latanie

Promocje na Tanie Loty: Warszawa | Krakow | Gdansk | Lodz | Wroclaw | Katowice | Szczecin

Latanie

Tanie latanie w Polsce

Rezerwacja biletów lotniczych

Tanie bilety lotnicze - Promocje

Latanie - Forum Dyskusyjne

Esky.pl

Fly4free.pl

Ryanair.com

Kaszuby-domek.pl

Tanie loty z i do Warszawy (WAW)

Warszawskie lotnisko imienia Chopina zlokalizowane na terenie osiedla Okęcie często określane jest mianem najważniejszego w Polsce. Rzeczywiście, to właśnie ono obsługuje rocznie największą grupę pasażerów, niewiele wskazuje przy tym na to, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Co więcej, warszawskie lotnisko jest nieustannie modernizowane, a to pozwala mieć nadzieję na to, że w przyszłości można będzie wykorzystywać je jeszcze bardziej efektywnie niż ma to miejsce obecnie.

Wielu osobom wydaje się, w najbardziej znanym porcie lotniczym kraju nie ma większych szans na tanie latanie. Skoro z Warszawy odlatują samoloty pasażerskie udające się niemal na każdy kontynent, trudno liczyć na promocje i naprawdę przystępne ceny biletów. Na szczęście, coraz częściej możemy przekonać się o tym, że podobne obawy nie znajdują uzasadnienia. Zarząd lotniska zabiega o tanie linie lotnicze wiedząc, że ich obecność przyciągnie na Okęcie jeszcze większą grupę podróżnych, a sami turyści przyznają, że właśnie tanie bilety lotnicze są w stanie skłonić ich do udania się do Warszawy nawet wówczas, gdy mają zapewniony odlot samolotu również z lotniska znajdującego się bliżej ich aktualnego miejsca zamieszkania.

Wśród tanich linii lotniczych, które oferują loty z Warszawy na szczególna uwagę zasługują węgierskie linie lotnicze Wizz Air, które, w swoim założeniu, oferują loty do największych miast Europy Środkowo-Wschodniej oraz do wielu ośrodków na terenie Wysp Brytyjskich. Naszych rodaków odlatujących z lotniska imienia Chopina najbardziej interesują tanie loty z Warszawy do miast takich, jak Liverpool, Londyn, czy Glasgow, Wizz Air proponuje jednak również promocje na połączenia weekendowe do miast atrakcyjnych turystycznie, takich, jak choćby Barcelona, Budapeszt, Paryż albo Oslo. Z portu lotniczego w Warszawie odlatują również samoloty niemieckich tanich linii lotniczych German wings. Linie te należą do znanej i cieszącej się dużym zaufaniem Lufthansy, choć więc pasażerowie wybierają tanie bilety lotnicze, mogą mieć również pewność, że podróż upłynie im w miłej atmosferze, bezpiecznie i w czystym samolocie. Obecnie z portu lotniczego Okęcie można wybrać loty do Kolonii, do niedawna jednak Germanwings zapewniały również tanie latanie do Stuttgartu.

A co z pasażerami, których interesuje tanie latanie do Warszawy?

Ci z kolei powinni zainteresować się ofertą przygotowaną przez polskie tanie linie lotnicze OLT Express. Linie te debiutują dopiero na rynku, dzięki czemu pasażerowie mogą liczyć na szczególnie atrakcyjne promocje, do stolicy mogą zaś wybrać się między innymi z Gdańska i Wrocławia, a już niedługo także z Poznania i Szczecina.

Copyright © 2005-2016 latanie-tanie.pl | O serwisie | Linki

Znaki firmowe stanowia własność odpowiednich firm i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych