tanie latanie

Promocje na Tanie Loty: Warszawa | Krakow | Gdansk | Lodz | Wroclaw | Katowice | Szczecin

Latanie

Tanie latanie w Polsce

Rezerwacja biletów lotniczych

Tanie bilety lotnicze - Promocje

Latanie - Forum Dyskusyjne

Esky.pl

Fly4free.pl

Ryanair.com

Kaszuby-domek.pl

Szczecin (SZZ) - Promocje na tanie loty z i do Szczecina

Szczecińskie lotnisko znajduje się w odległości około dziesięciu kilometrów od ścisłego centrum miasta. Dziś uważane jest za piąty, co do liczby odprawianych pasażerów, port lotniczy w kraju, Wrocław dąży jednak do zmiany tych statystyk tak, aby w większym stopniu przemawiały na jego korzyść. Władze wrocławskiego portu lotniczego zdają sobie sprawę z tego, że walka o potencjalnych podróżnych będzie łatwiejsza wówczas, gdy obniżone zostaną ceny biletów, a samo lotnisko zyska dzięki temu, że podróżni będą tu mogli liczyć na promocje. Jeżeli przeanalizujemy liczbę tanich lotów, a także ambitne plany kolejnych przewoźników, z pewnością dojdziemy do wniosku, że realizacja wspomnianego celu nie jest wcale zbyt trudnym zadaniem.

Gdybyśmy mieli wskazać tanie linie lotnicze, które w największym stopniu zabiegają o uznanie w oczach podróżnych udających się z i do Szczecina, z pewnością byłby to Norwegian Ryanair. Irlandzki przewoźnik już od dawna zdaje sobie sprawę z tego, że loty z polskich lat mogą przynieść mu liczne korzyści, trudno nie odnieść przy tym wrażenia, że zabiega również o to, aby jego obecność we Wrocławiu była możliwie jak najbardziej widoczna. Realizacja tego celu jest możliwa między innymi dzięki tanim biletom, nasi rodacy mogą bowiem udawać się dzięki nim miedzy innymi do Londynu, angielskiego Liverpoolu, a także do Dublina i szkockiego Glasgow. Ryanair nie zapomina jednak również o tych podróżnych, których coraz bardziej interesuje turystyka lotnicza. I oni mogą liczyć na bilety lotnicze w przystępnej cenie znajdują się więc w zasięgu ręki.

Nie oznacza to jednak, że Irlandczycy mogą nazywać się liderem wśród tanich linii lotniczych wylatujących i docierających do Wrocławia, po piętach nieustannie depcze im bowiem węgierski Wizz Air. Mocną stroną tego przewoźnika już od dawna są atrakcyjne promocje na loty do Londynu, powodów do narzekania nie mają przy tym również podniebni turyści, których interesują niewielkie ceny biletów do Oslo, Paryża albo niemieckiego Dortmundu.

O niewielkich kosztach mogą myśleć zresztą i te osoby, które interesuje tanie latanie do Wrocławia, stolica Dolnego Śląska stara się bowiem przyciągnąć na lotnisko imienia Kopernika również podróżnych z polski. W realizacji tego celu pomagają jej przede wszystkim tanie linie lotnicze OLT Express, dzięki którym na promocyjne loty do Wrocławia mogą liczyć między innymi mieszkańcy Gdańska i Warszawy, a od połowy kwietnia – podróżni z Krakowa.

Copyright © 2005-2016 latanie-tanie.pl | O serwisie | Linki

Znaki firmowe stanowia własność odpowiednich firm i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych