tanie latanie

Promocje na Tanie Loty: Warszawa | Krakow | Gdansk | Lodz | Wroclaw | Katowice | Szczecin

Latanie

Tanie latanie w Polsce

Rezerwacja biletów lotniczych

Tanie bilety lotnicze - Promocje

Latanie - Forum Dyskusyjne

Esky.pl

Fly4free.pl

Ryanair.com

Kaszuby-domek.pl

Krakow - Promocje na tanie loty z i do Krakowa (KRK):

Port Lotniczy Kraków-Balice nosi imię Jana Pawła II i znajduje się około 11 kilometrów na zachód od centrum miasta. Jego ogromnym atutem jest zresztą między innymi znakomite połączenie z centrum Krakowa sprawiające, że na tanie latanie do stolicy Małopolski coraz częściej decydują się turyści wywodzący się ze wszystkich części świata. Atrakcyjność turystyczna miasta nie jest jednak jedyną przyczyną tego, że loty tak do, jak i z Krakowa cieszą się dużą popularnością, a bilety lotnicze w promocyjnych cenach rozchodzą się szybciej niż skłonni bylibyśmy przypuszczać. Mówiąc o lotnisku w Balicach nie można nie zauważyć tego, że jego władze troszczą się o dynamiczny rozwój tego portu lotniczego starając się, aby korzystali z niego nie tylko najbardziej znani przewoźnicy, ale również tanie linie lotnicze organizujące wyjątkowo interesujące z punktu widzenia podróżnych promocje.

Wśród linii lotniczych, których samoloty startują z lotniska w Balicach, a które niezmiennie oferują najniższe ceny biletów warto wyróżnić między innymi irlandzkiego przewoźnika Ryanair. Znany jest on z tego, że niezmiennie oferuje naprawdę tanie loty z Krakowa, a choć turyści niekiedy narzekają na warunki, w jakich odbywa się podróż, rzadko rezygnują ze skorzystania z kolejnego połączenia. Obecnie Ryanair oferuje tanie latanie z Krakowa między innymi do Dublina, Edynburga, Liverpoolu i Londynu. We wszystkich tych miastach znajdują się duże skupiska Polaków, nie dziwi zatem to, że ceny biletów są bardzo przystępne, a przewoźnik często organizuje promocje zachęcające do taniego latania tak emigrantów zarobkowych, jak i ich rodziny. W związku z coraz większą popularnością tak zwanej turystyki lotniczej irlandzkie linie proponują również loty z Krakowa do hiszpańskiego Alicante, Barcelony, Budapesztu, a także Rzymu i Pizy.

Atrakcyjne promocje i niskie ceny biletów to również znak rozpoznawczy brytyjskich linii lotniczych easyJet, które odlatują wyłącznie z Krakowa. Dzięki wspomnianym liniom podróżni mogą liczyć między innymi na tanie latanie do Belfastu, Bristolu, szkockiego Edynburga, Londynu, Liverpoolu, a od niedawna również do wyjątkowo atrakcyjnego dla turystów Paryża.

Podróżnych, których interesuje tanie latanie do Krakowa czeka miła niespodzianka. Niskie ceny biletów to dziś domena nie tylko tanich linii lotniczych OLT Express, które planują loty z Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Gdańska oraz Łodzi. Również LOT coraz częściej dba o promocje zachęcające do latania do Krakowa, na atrakcyjne ceny biletów mogą więc liczyć podróżni z Bydgoszczy oraz Warszawy.

Copyright © 2005-2016 latanie-tanie.pl | O serwisie | Linki

Znaki firmowe stanowia własność odpowiednich firm i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych