tanie latanie

Promocje na Tanie Loty: Warszawa | Krakow | Gdansk | Lodz | Wroclaw | Katowice | Szczecin

Latanie

Tanie latanie w Polsce

Rezerwacja biletów lotniczych

Tanie bilety lotnicze - Promocje

Latanie - Forum Dyskusyjne

Esky.pl

Fly4free.pl

Ryanair.com

Kaszuby-domek.pl

Katowice (KTW) - Promocje na tanie loty z i do Katowic

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach położony jest w odległości około trzydziestu kilometrów od centrum Katowic. Znany jest między innymi jako najwyżej położony port lotniczy zlokalizowany na terenie naszego kraju, podróżni zdecydowanie bardziej zadowoleni są jednak z informacji na temat tego, że jest to również lotnisko nowoczesne, z którego dumne mogą być nie tylko Katowice, ale również cały Śląsk. Wiele wskazuje zresztą na to, że to właśnie lokalizacja jest jednym z największych atutów tego portu lotniczego, tanie linie lotnicze i pozostali przewoźnicy mogą bowiem liczyć na zainteresowanie swoimi ofertami ze strony niemal wszystkich mieszkańców województwa śląskiego. Zainteresowanie to nie jest zresztą małe, ogromną zaletą lotniska w Katowicach jest bowiem wielość różnorodnych lotów, a także pojawiające się bardzo często promocje pozwalające podróżnym na zaoszczędzenie sporych pieniędzy.

Listę tanich przewoźników, na których warto zwrócić uwagę kupując bilety lotnicze otwiera węgierski Wizz Air nie bez powodu cieszący się dużym zaufaniem na terenie całego naszego kraju. Linie lotnicze Wizz Air znane są z tego, że można dzięki nim spodziewać się niskich cen biletów, dla podróżnych wcale nie mniejsze znaczenie ma jednak to, że umożliwiają one tanie latanie w naprawdę atrakcyjnych kierunkach. Sami podróżni najczęściej pytają o loty do Londynu i Liverpoolu, Wizz Air poleca jednak również cieszące się dużym zainteresowaniem połączenia lotnicze z niemieckimi miastami – Dortmundem, Frankfurtem nad Menem i Kolonią. Wizz Air nie zapomina zresztą i o tych podróżnych, których interesują tanie loty do miast atrakcyjnych turystycznie, nie dziwi zatem popularność połączeń z Rzymem, Paryżem, Oslo, a nawet z bułgarskim Burgas, do którego tanie loty organizowane są w sezonie letnim.

Osoby zainteresowane lotami z Katowic na Wyspy Brytyjskie z pewnością ucieszy informacja o tym, że na największym śląskim lotnisku działa również irlandzki Ryanair. To właśnie jego oferta obejmuje tanie bilety do Manchesteru, Birmingham, Dublinu oraz Londynu, a więc do tych miast, w których przebywają emigranci zarobkowi z polski.

Mówiąc o tanich liniach lotniczych zazwyczaj mamy na myśli przede wszystkim te, które organizują promocje na loty za granicę. Tymczasem OLT Express przekonuje nas od niedawna, że tanie latanie jest możliwe również wówczas, gdy cel podróży znajduje się w Polsce. Z Katowic można w ten sposób podróżować do Gdańska i Rzeszowa, a wkrótce również do Poznania i Szczecina.

Copyright © 2005-2016 latanie-tanie.pl | O serwisie | Linki

Znaki firmowe stanowia własność odpowiednich firm i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych