tanie latanie

Promocje na Tanie Loty: Warszawa | Krakow | Gdansk | Lodz | Wroclaw | Katowice | Szczecin

Latanie

Tanie latanie w Polsce

Rezerwacja biletów lotniczych

Tanie bilety lotnicze - Promocje

Latanie - Forum Dyskusyjne

Esky.pl

Fly4free.pl

Ryanair.com

Kaszuby-domek.pl

Gdansk (GDN) - Promocje na tanie loty z i do Gdanska:

Port lotniczy Gdańsk imienia Lecha Wałęsy to jedno z tych lotnisk, którym w najbliższym czasie wróży się wyjątkowo dużą popularność. Jednym z jego największych atutów jest znakomite położenie w odległości dziesięciu kilometrów od Gdańska i Sopotu oraz zaledwie dwudziestu trzech kilometrów od Gdyni, można więc domniemać, że rozwój tanich lotów przyczyni się do tego, że właśnie drogą lotniczą do Trójmiasta będzie przybywała coraz większa grupa turystów. Sam port lotniczy stara się przekonać do siebie podróżnych z całej północnej Polski, ponieważ zaś jego oferta jest systematycznie rozbudowana i obejmuje także tanie linie lotnicze nie ma powodu, aby przypuszczać, że cel ten nie będzie mógł zostać zrealizowany.

Liczba linii umożliwiających tanie latanie z Gdańska jest imponująca, osoby korzystające z tego portu lotniczego nie mogą zatem narzekać na brak rzeczywistej konkurencji pomiędzy nimi. Konkurencja ta przyczynia się do tego, że ceny biletów maleją, kolejni tani przewoźnicy organizują loty w nowych, atrakcyjnych kierunkach, a do tego poprawia się jakość samego przelotu z Gdańska do wyznaczonego przez podróżnych celu. Wiele wskazuje przy tym na to, że w przyszłości można będzie liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjne promocje, władze portu lotniczego prowadzą bowiem negocjacje handlowe z kolejnymi przewoźnikami oferującymi niedrogie bilety lotnicze.

Wśród tych tanich linii lotniczych, które już zadomowiły się w Gdańsku, na szczególną uwagę zasługuje węgierski Wizz Air. Znakiem rozpoznawczym tego przewoźnika są tanie loty do miejscowości zlokalizowanych na terenie Wielkiej Brytanii, w Gdańsku można więc liczyć na częste promocje umożliwiające wejście w posiadanie taniego biletu lotniczego do Glasgow, Londynu oraz Liverpoolu. Wizz Air dostrzega również typowe dla mieszkańców Trójmiasta zainteresowanie państwami skandynawskimi, nie zaskakują zatem tanie loty do Oslo, Malmo oraz Sztokholmu.

Nie próżnuje również irlandzki Ryanair, który dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak duże zyski może przynieść mu stawianie na tanie latanie z Gdańska. Podróżni mogą zatem sprawdzać ceny biletów do Dublina, Edynburga, Dublina i Oslo, może się bowiem okazać, że tanie loty z Ryanair będą naprawdę atrakcyjną alternatywą dla rozwiązań polecanych przez innych przewoźników.

Od niedawna zadowolone mogą być również osoby zainteresowane tanim lataniem po Polsce. Tu coraz więcej do powiedzenia ma OLT Express skutecznie konkurujący z LOT-em wówczas, gdy w grę wchodzą połączenia Gdańska z Katowicami, Krakowem, Łodzią i Warszawą.

Copyright © 2005-2016 latanie-tanie.pl | O serwisie | Linki

Znaki firmowe stanowia własność odpowiednich firm i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych